Hustla Online/Dragon Knights & Tuning 4 Ever

forum tuningowo - towarzyskie


#1 2008-06-11 15:58:09

kudej

Świerzak

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 6
Punktów :   

Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

Witam, podłaczyłem sobie wczoraj sprzecik w moim aucie. Wzmacniacz mam podłaczony pod akumulator +, pod masę, oraz pod zasilanie w w radiu. Na kabelku od zasilania radia zrobiłem sobie włacznik i wyłacznik wzmacniacza.

Wszystko ładnie gra. Ale jak wyłączam wzmacniacz, to nagle głośniki dostają szału i zaczynaja  tak jakby szumiec, dawac bas przez chwilę i dopiero się wyłaczaja.
Jak zapobiec temu problemowi?

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2008-06-11 16:02:17

hustla

Dragon Knight

37330
Skąd: Swarzędz k/poznania
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

kudej napisał:

Witam, podłaczyłem sobie wczoraj sprzecik w moim aucie. Wzmacniacz mam podłaczony pod akumulator +, pod masę, oraz pod zasilanie w w radiu. Na kabelku od zasilania radia zrobiłem sobie włacznik i wyłacznik wzmacniacza.

Wszystko ładnie gra. Ale jak wyłączam wzmacniacz, to nagle głośniki dostają szału i zaczynaja  tak jakby szumiec, dawac bas przez chwilę i dopiero się wyłaczaja.
Jak zapobiec temu problemowi?

Pozdrawiam

Pod sterowanie wzmacniaczem pownieneś podłaczyś kabel z radia dajacy sygnał dla anteny elektrycznej zacznij od tego. I nie bedzie ci potrzebny przełaczni tylko wzmacniacz będzie sie wlaczał i wyłączał razem z radiem
Jeśli to nie pomorze bedziemy mysleć dalej.


HUSTLA ONLINE Radosław Szydłowski

Tablice imienne Alu, ramki, tłumiki, końcówki, fele, żarówki, wycieraczki
hustlaonline.pl / ploter.shop.pl / hustla.sklep.pl / tablice.auto.pl / ramki.auto.pl

Offline

 

#3 2008-06-11 17:29:14

kudej

Świerzak

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

Dalej to samo, ale teraz przynajmniej wzmacniacz uruchamia sie razem z radiem...

Offline

 

#4 2008-06-11 17:38:28

hustla

Dragon Knight

37330
Skąd: Swarzędz k/poznania
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

kudej napisał:

Dalej to samo, ale teraz przynajmniej wzmacniacz uruchamia sie razem z radiem...

Podpytam co to może być

a moze ktoś się na forum obudzi.


HUSTLA ONLINE Radosław Szydłowski

Tablice imienne Alu, ramki, tłumiki, końcówki, fele, żarówki, wycieraczki
hustlaonline.pl / ploter.shop.pl / hustla.sklep.pl / tablice.auto.pl / ramki.auto.pl

Offline

 

#5 2008-06-11 19:28:01

kudej

Świerzak

Zarejestrowany: 2008-06-01
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

Sprobowałem sie tym dziś pobawic. Zamieniłem gruby kabel zasilania przy wzmacniaczu z cienkim. Jest prawie ok bo przy odlaczaniu tego cienkiego juz nic nie trzeszczy ale diody na wzmacniaczu się pala... czyli chyba jest właczony...

Gdy podlaczam na odwrot tak jak było wczesniej wtedy lampki gasna... ale głosniki strasznie PIERDZA...

Offline

 

#6 2008-06-11 19:31:03

hustla

Dragon Knight

37330
Skąd: Swarzędz k/poznania
Zarejestrowany: 2006-06-16
Posty: 396
Punktów :   
WWW

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

kudej napisał:

Sprobowałem sie tym dziś pobawic. Zamieniłem gruby kabel zasilania przy wzmacniaczu z cienkim. Jest prawie ok bo przy odlaczaniu tego cienkiego juz nic nie trzeszczy ale diody na wzmacniaczu się pala... czyli chyba jest właczony...

Gdy podlaczam na odwrot tak jak było wczesniej wtedy lampki gasna... ale głosniki strasznie PIERDZA...

na cienkim nie czeczy bo jest za mało prądu, diody się świeca gdy jest problem...

kurcze kiedyś wiedziałem skąd to rzelanie podpytam kumpla i dam znac


HUSTLA ONLINE Radosław Szydłowski

Tablice imienne Alu, ramki, tłumiki, końcówki, fele, żarówki, wycieraczki
hustlaonline.pl / ploter.shop.pl / hustla.sklep.pl / tablice.auto.pl / ramki.auto.pl

Offline

 

#7 2010-06-28 14:56:29

adi.degora

Easy Rider

6197532
Skąd: PYRLANDIA
Zarejestrowany: 2006-08-22
Posty: 10
Punktów :   

Re: Przy wyłaczaniu wzmacniacza głosniki szaleją

Miałem podobny problem ze wzmacniaczem blaupunkta, niestety dopiero jego wymiana pomogła :roll:


*Quench my THIRST with gasoline*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plwww.owczarki-niemieckie.com.pl zaproszenia ślubne dla świadków sprzęt do jazdy konnej